W ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies oraz przetwarzamy Państwa dane osobowe zgodnie z rozporządzeniem UE RODO. Szczegóły informacji w naszej polityce prywatności.

Słowem wstępu

Każdy z zarządców wspólnot mieszkaniowych, biorac na siebie odpowiedzialność za zarządzanie nieruchomościami właścicieli lokali mieszkalnych znajdujących się w danej wspólnocie, otrzymuje obowiązek zarzadzania niezliczoną ilością danych. Począwszy od prowadzenia kartotek rozliczeniowych dla lokali, poprzez zarzadzanie cześciami wspólnymi a kończąc na prowadzeniu korespondencji z mieszkańcami wspólnot i rozwiązywaniu problemów wynikających z codziennego użytkowania nieruchomości.

Przetwarzanie takiej ilości danych jak również przekazywanie ich właścicielom lokali mieszkalnych zajmuje wiele czasu oraz pochłania wiele zasobów zarówno finansowych jak i ludzkich. My, projektując nasz serwis, spędziliśmy wiele czasu na rozmowach z zarzadcami mającymi wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, tak aby system, który Państwu dajemy do dyspozycji, ułatwił wiele zagadnień oraz uprościł wgląd w dane zarówno zarządcom jak i użytkownikom lokali mieszkalnych

Dlaczego my ?

Budując nasz serwis, analizowaliśmy aktualne trendy panujące na rynku oraz sprawdzaliśmy sposoby działania zarządców nieruchomości. W oparciu o nasze doświadczenie w budowaniu zaawansowanych internetowych aplikacji oraz wiedzę na temat zarządzania relacyjnymi bazami danych, stworzyliśmy program, który w łatwy i przystępny sposób pozwoli komunikować się bez ograniczeń pomiędzy docelowymi użytkownikami systemu.

Istniejąc wiele lat na rynku internetowym, posiadamy odpowiednie zaplecze informatyczne aby nadzorować bieżącą pracę systemu, zapewnić bezpieczeństwo działania oraz aktualne kopie newralgicznych danych, które Państwo powierzają w nasze ręce. Dysponujac niezależnym światłowodowym łączem internetowym jesteśmy w stanie zapewnić nieprzerwany dostęp do serwisu, niezależnie od miejsca w którym właściciel lokalu bądź zarządca nieruchomości się znajduje.

Korzyści dla administratorów

Dzieki naszemu systemowi, Administratorzy wspólnot mieszkaniowych otrzymują narzędzie pozwalające na bieżące informowanie właścicieli lokali mieszkalnych o ich zobowiązaniach oraz bieżacych sprawach wspólnoty mieszkaniowej. Mają również możliwość szybszego dotarcia do właścicieli lokali, bez względu na miejsce w którym oni przebywają. Nasz system dostępny jest z każdego miejsca na świecie. Wystarczy być podłączonym do Internetu.

Realne korzyści jakie może przynieść korzystanie z naszego systemu to min.:

  • oszczędność czasu poświęconego na przygotowywanie i dostarczanie właścicielom lokali dokumentów dotyczących samych lokali jak również dokumentów dla wspólnot mieszkaniowych;
  • szybkość w informowaniu lokatorów o aktualnych zobowiązaniach oraz stanie ich kont rozliczeniowych (dane wprowadzone do systemu w momencie zatwierdzenia przez zarządce, są w tej samej chwili dostępne dla własciciela lokalu);
  • łatwość w publikacji ogłoszeń dla wspólnot mieszkaniowych (zarzadca ma możliwość publikacji ogłoszeń jednocześnie dla kilku wspólnot mieszkaniowych);
  • pełny wgląd w aktualną i historyczną korespondencję prowadzoną pomiędzy zarządcą i właścicielem lokalu mieszkalnego.

Korzyści dla właścicieli lokali

Nasz serwis daje Właścicielom lokali mieszkalnych pełny podgląd w ich własną kartotekę prowadzoną przez zarządcę nieruchomości. Dane jakie dzięki serwisowi można śledzić na bieżąco to min.:

  • saldo pieniężne oraz stan odsetek
  • informację o wielkości i składzie opłat za lokal mieszkalny
  • historię wpłat oraz zmian wysokości opłat
  • ogłoszenia wspólnoty mieszkaniowej

Ponadto właściciel lokalu ma możliwość kontaktu z administratorem poprzez wbudowany mechanizm pozwalający na przesyłanie wiadomości bezpośrednio do wybranych pracowników zarządcy nieruchomości. Informacje te są zapisywane w bazie danych, dzięki czemu właściciel lokalu ma pełną historię dotyczącą zgłaszanych problemów. Ponadto, system jest dostępny poprzez ogólnodostępną sieć internetową, 24 godziny na dobę co umożliwia wgląd w kartotekę lokalu bez względu na miejsce w którym się znajdujemy bez ograniczeń czasowych.